تبلیغات
آپدیت روزانه Nod32 - دانلود رایگان آنتی ویروس Nod32
فعالیت سایت UpNod32.com كاملا قانونی می باشد.

برخی از دوستان در هنگام دانلود برنامه های خود از اینترنت بر سر دو راهی قرار می گیرند که آیا باید نسخه های 32-Bit را دانلود کنند یا نسخه های 64-Bit را!؟

بستگی دارد بر روی سیستم شما ویندوز 32-Bit نصب باشد یا ویندوز 64-Bit . برای اینکه این موضوع را متوجه شوید فقط کافیست به صورت روش های زیر اقدام نمایید.

برای Windows XP:

در Run کلمه winmsd را تایپ نموده و OK را کلیک کنید. پس از چند ثانیه پنجره ای باز می شود. شما باید در سمت راست پنجره باز شده عبارت Processor را پیدا کنید. اگر با x86 آغاز شده باشد، به این معناست که ویندوز شما 32-Bit می باشد و اگر با ia64 آغاز شده است ویندوز شما 64-Bit است. به این ترتیب می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید. (به ترتیب شکل های زیر)


شکل 1

شکل 2

شکل 3

برای Windows Vista و Windows Seven:

در Run کلمه msinfo32.exe را تایپ نموده و OK کلیک کنید. پس از چند ثانیه پنجره ای باز می شود. شما باید در سمت راست پنجره عبارت System Type را پیدا کنید. اگر با x64 آغاز شده باشد، به این معناست که ویندوز شما 64-Bit می باشد، در غیر این صورت ویندوز شما 32-Bit است. به این ترتیب می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید. (مثال شکل های بالا)

حالا می توانید فایل مورد نظر خود را با توجه به گفته های بالا از لینک های زیر دانلود نمایید.


دانلود ورژن 5    Nod32

Download 32 & 64

دانلود 32-Bit

Download 32-Bit

دانلود 64-Bit

Download 64-Bit

در پایان نصب این آنتی ویروس، پنجره ای مبنی بر پشتیبانی از شبکه باز می شود که باید مطابق تصویر زیر عمل نمائید. در غیر این صورت سیستم شبکه محلی و Sharing غیر قابل دسترس خواهد بود.

شکل 4

موفق باشید